Tena Bed Secure Plus Wings, podkłady – 180×80, 20 szt.

62.00 

Tena Bed Secure Plus Wings – podkłady higieniczne ze skrzydełkami.

13 w magazynie

EAN: 7322540520958 SKU: 382 Kategorie: ,

TENA Bed Secure Zone Plus Wings – podkłady higieniczne chłonne rozmiar 180x80cm z specjalnymi skrzydełkami zapewniającymi stabilność podkładu oraz brak możliwości przemieszczania się.

TENA Bed Secure Zone Plus Wings to podkład zabezpieczający łóżko przed zabrudzeniem. Wysoko chłonny wkład oraz wodoodporna warstwa zewnętrzna zapewniają bardzo wysoki poziom zabezpieczenia przed zabrudzeniem.

Opis produktu:

Pokrycie TENA Bed jest tak miękkie, że nadaje się dla każdego — niezależnie od typu skóry. To uniwersalny ochraniacz zapewniający wysoki komfort.

TENA Bed zawiera chłonne mikro granulki, zapewniające znakomitą ochronę. Jest dostępny z różnymi poziomami chłonności w zależności od potrzeb Twojego podopiecznego

TENA Bed to jeden z wielu produktów opracowanych w bliskiej współpracy z ekspertami, aby w ekonomiczny sposób ułatwić profesjonalnym opiekunom codzienną pielęgnację związaną z nietrzymaniem moczu.

Pokrycie TENA Bed jest dostępne w różnych rozmiarach i z różnymi poziomami chłonności. TENA Bed ma wiele różnych zastosowań zapewniających wygodę i chroniących godność pacjentów.

Opakowanie zawiera

20 szt.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tena Bed Secure Plus Wings, podkłady – 180×80, 20 szt.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.