Tena Pants ProSkin Normal, majtki chłonne

Od: 25.18 

Tena Proskin Pants Normal – majtki chłonne dla dorosłych.

EAN: SKU: Brak danych Kategorie: , , ,

TENA Pants ProSkin Normal – majtki chłonne.

Dla Ciebie i najbliższych – pomoc w codziennym życiu z nietrzymaniem moczu

Chciałbyś odzyskać komfort normalnego, aktywnego życia z inkontynencją? Wybierz skuteczną ochronę dla Ciebie lub Twoich podopiecznych ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu. Majtki chłonne Tena Pants ProSkin Normal (poziom absorbcji 5,5/8) idealnie sprawdzą się w przypadku osób w pełni sprawnych lub z lekkimi ograniczeniami w poruszaniu się. 

Umożliwiają zachowanie aktywności na dobrym poziomie

Podczas zakładania niczym nie różnią się od normalnej bielizny. Ich duża chłonność oraz innowacyjna, trzywarstwowa budowa pozwalają na nieskrępowaną aktywność nawet w przypadku częstego nietrzymania moczu. Wykonane z mocnych, przypominających tekstylia materiałów higienicznych, majtki Tena pewnie utrzymują się na biodrach i w pachwinach. Stale oddychają i nie powodują zaczerwienienia skóry, także dzięki wyjątkowo delikatnym ściągaczom. 

Bez podrażnień skóry i przykrego zapachu

Jak działają majtki chłonne Tena ProSkin? Warstwa znajdująca się najbliżej naskórka błyskawicznie odciąga płyn do chłonnego wypełnienia tuż przy zewnętrznej powłoce. Opatentowane materiały absorbujące pozwalają związać i utrzymać go tam bez obaw o wyciekanie czy przetarcie bielizny. Producent zastosował w nich warstwę wiążącą lotne związki amoniaku, dzięki czemu (nawet przy niekontrolowanym oddaniu moczu) na zewnątrz nie wydobywają się krępujące zapachy. Uniwersalna budowa tych skutecznych materiałów higienicznych pozwala na ich użytkowanie zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Potrójna ochrona dla zdrowej skóry

Potrójna ochrona, zapewniająca uczucie suchości, miękkości oraz zabezpieczenie przed przeciekaniem, pomaga zachować naturalnie zdrową skórę.

FeelDry Advanced™

Górna warstwa oraz warstwa rozprowadzająca wchłaniają płyn, utrzymując skórę w suchości.

Elastyczne materiały zapewniające doskonałe dopasowanie

Majtki chłonne ProSkin, podobnie jak zwykła bielizna, rozciągają się i dopasowują się do ciała, dzięki czemu zawsze pozostają na odpowiednim miejscu, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo.

Miękkie osłony przed przeciekaniem

Miękkie osłony przed przeciekaniem dla zapewnienia dodatkowej ochrony.

Oddychające materiały

Oddychający materiał przypominający tkaninę pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, zapewniając zdrowie skóry i komfort.

Akredytowane przez Skin Health Alliance

Skin Health Alliance akredytuje wszystkie produkty TENA ProSkin, dzięki czemu można mieć zawsze pewność, że są one przyjazne dla skóry. Akredytacja niezależnych dermatologów daje pewność, że produkty zostały skrupulatnie sprawdzone i przebadane dermatologicznie.

Przebadane dermatologicznie

Produkty TENA ProSkin zostały przebadane dermatologicznie, a ich skuteczność oraz łagodność dla skóry została poparta badaniami.

Neutralizator zapachu

Stale i natychmiast neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Stopień nietrzymania moczu

średni

Chłonność wg producenta

5.5/8

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tena Pants ProSkin Normal, majtki chłonne”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.