Wysokiej jakości wyroby medyczne poprawiają jakość życia, ale jednocześnie uszczuplają budżet gospodarstwa domowego, my jako opatrunek.eu na większość asortymentu oferujemy naszym klientom najlepsze ceny na rynku.

Aby umożliwić klientom jeszcze większe oszczędności pracujemy nad wdrożeniem możliwości realizacji wniosków refundacyjnych na produkty związane z nietrzymaniem moczu.

Niskie ceny pozwala nam uzyskać szeroko rozwinięta sieć kanałów dystrybucyjnych na terenie całej Europy. Dodatkowym atutem jest obecność w naszym asortymencie produktów, których nie da się zakupić nigdzie indziej.

Oszczędzić u nas można nie tylko na cenie ale również na czasie. Wysyłka zakupionych produktów następuje z magazynu w Poznaniu i w większości przypadków realizowana jest w 24h.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z pełną, profesjonalną obsługą na wszystkich etapach. Pomożemy w doborze odpowiedniego produktu, odpowiemy na pytania związane z produktami, czy sklepem oraz służymy wsparciem po zakupowym.

Zatrudniamy specjalistów w swoim fachu. Kontaktując się z nami możesz być pewien, że rozwiążemy każdą sprawę w najlepszy możliwy sposób.

Większość obecnych sklepów nie przykłada wagi do wyglądu ich platformy, czy doświadczeń związanych z jej korzystania. My chcemy pozostać nowocześni, transparentni i zorientowani na klienta.

Jeżeli jesteś zainteresowany produktem pokrewnym do naszego asortymentu lub zakupem w większych ilościach, napisz do nas, a my postaramy się pomóc.